S-WAY

Kontaktovat prodejce

VYDEJTE SE NOVOU CESTOU S IVECO S-WAY

Díky zbrusu nové kabině, vynikající spotřebě paliva a pokročilé technologii a konektivity je nákladní vozidlo IVECO S-WAY kompletním dopravním řešením navrženým tak, aby řidičům poskytovalo vynikající pobyt na palubě a majitelům nejlepší řešení jejich konkurenceschopnosti a celkových nákladů na vlastnictví. Je navržen pro každého řidiče: nová kabina, navržená podle jejich potřeb, je prostorná, bohatá na funkce a pokročilé technologie. Je to opravdu váš domov mimo domov.
s-way
IVECO S-WAY je 100% připojený nákladní automobil, který otevírá novou éru správy vozového parku a životu za volantem. Jeho pokročilá konektivita zajišťuje, že řidiči jsou vždy v kontaktu s jejich správcem vozového parku, odborníky z podpory IVECO a sítí dealerů IVECO, takže nikdy nejsou sami na cestách.

3 fakta o IVECO S-WAY

Úspora paliva

  • Až 4% úspora paliva
úspora paliva
Každý detail byl pečlivě prostudován, aby se maximalizoval aerodynamický výkon vozidla: všechny prostory a mezery byly uzavřeny, aby se optimalizoval průtok vzduchu a poskytlo se výrazné zvýšení palivové účinnosti.

Komfort

  • Vynikající jízdní komfort
komfort
Celý prostor pro řidiče byl přepracován tak, aby poskytoval více prostoru a vynikající viditelnost. Každý detail byl pečlivě prostudován, aby splňoval očekávání řidiče.

Konektivita 

  • Vylepšená a efektivní konektivita
konektivita
Propojení nového IVECO S-WAY bylo navrženo tak, aby pomohlo řidiči pracovat bez námahy a efektivně a aby podpořilo správce vozového parku optimalizací doby provozu vozidla, palivové účinnosti a celkových nákladů na vlastnictví.
Je to kompletní dopravní řešení na míru vašemu podnikání.