Novinka IVECO
16.06.2017

IVECO rozdává svačinky svým řidičům kamionů

Řidiči naší značky těšte se. Obdarujeme vás svačinou

Společnost IVECO připravila pro své řidiče opravdu originální akci. Celý červen budou brázdit české a slovenské dálnice dva týmy a rozdávat na čerpacích stanicích a odpočívadlech řidičům nákladních vozidel IVECO svačinky v podobě energetického nápoje a toustu.
auta-iveco-iveco-rozdava-svacinky-svym-ridicum-kamionu-

Rozvážíme 100 občerstvení denně

Překvapení řidiči samozřejmě akci kvitují s povděkem a než se stihnou rozkoukat dodávka IVECO Snacks v atraktivním designu zase frčí dál...
 
Celá akce IVECO SNACKS je založena na dvou energických týmech, kteří mají řidičům vozidel IVECO rozdat denně na 100 svačin, které jim dodají energii a zlepší náladu. Řidiči mají navíc možnost se s hosteskami vyfotit před svým kamionem a sdílet své fotky na sociálních sítích a vyhrát tak hodnotné ceny
iveco-auta-iveco-rozdava-svacinky-svym-ridicum-kamionu-

Počíhejte si na svoji svačinku v ČR i na Slovensku

Týmy mají předem určené trasy tak, aby pokryly maximální možnou plochu České a Slovenské republiky každý pracovní den a zasáhly tak co možná největší počet řidičů. Díky GPS aplikaci mohou fanoušci, ale také organizátoři, hlídat pohyb vozidel i délku zastávek. Řidiči si tak mohou svačinkovou Daily doslova „počíhat“.
 
Cílem akce není pouze zpříjemnit den řidičům IVECO, i když je to pro nás samozřejmě velmi důležité,“ říká marketingová manažerka IVECO pro Českou a Slovenskou republiku Klára Rylichová a dodává: „Paralelním cílem akce je posílení image značky IVECO mezi řidiči a zvýšení povědomí o značce. Toho chceme dosáhnout také tím, že se řidiči zapojí do akce a budou šířit svá svačinková fota před svými vozidly na sociálních sítích.
 
Pokud i vy máte chuť na svačinku, sledujte oba vozy přímo on-line, kde se pohybují a kde na ně můžete natrefit

Další novinky

Všechny novinky