Prodej a servis
vozů IVECO

...
+420 582 320 111
Pracovní dny: 6.00 - 22.00
Sobota: 7.00 - 15.00
Zpět na přehled novinek

Společnost IVECO přepisuje na veletrhu IAA 2018 historii se stánkem, který zahrnuje nízkoemisní a 100% bezdieslovou zónu

Novinka IVECO
IVECO přepisuje historii na 67. ročníku veletrhu užitkových vozidel (IAA), který v tomto segmentu platí za nejvýznamnější mezinárodní událost. Předvádí své kompletní portfolio užitkových vozidel s alternativním pohonem na svém 100% bezdieselovém stánku, který je v rámci veletrhu takovou nízkoemisní zónou. Dále ve spolupráci s průmyslovými experty, zákazníky a technickými partnery pořádá speciální besedu u kulatého stolu zaměřenou na „Energetický přechod směrem k udržitelné budoucnosti“ a workshopy, které jsou místem pro diskusi o energetickém přechodu a dalších relevantních tématech.
Iveco Messestand IAA 2018 Messe Hannover
Pierre Lahutte, prezident značky IVECO, poskytl na dnešní tiskové konferenci na stánku následující komentář: „IVECO je za celou historii veletrhu IAA prvním výrobcem, který nemá na stánku jediný dieselový motor – ani ve vozidlech, ani na karoseriích. Přepravní průmysl prochází proměnou. Tlak na dieselová řešení se stupňuje a energetický přechod nabírá na obrátkách. Na našem stánku chceme ukázat, že portfolio vozidel IVECO na elektřinu, CNG a LNG je v prodeji už dnes a že poskytuje životaschopnou alternativu k dieselovým verzím ve všech aplikacích – od městské, nízkoenergetické, intenzivní přepravy lidí s přidanouhodnotou až po těžkotonážnídálkovou přepravu. Zemní plyn navíc přináší možnost plynulého přechodu na biomethan a obnovitelnou energii. To vede k nulovým emisím a otevírají se dvířka k cirkulárně-ekonomickému přístupu, v rámci kterého je možné dosáhnout i negativních emisí a sekvestrace uhlíku.“
Na stánku ani na tiskových konferencích nesmí samozřejmě chybět globální dodavatel energie, společnost Shell, která s námi sdílí přesvědčení, že k dekarbonizaci přepravního segmentu je zapotřebí celá paleta paliv a technologií. Společnost Shell ve spolupráci s námi propaguje rozvoj sítě nabíjecích a plynových čerpacích stanic v Německu a na stánku vystavuje plnicí stanici pro CNG/LNG a stanici pro dobíjení baterií.

IVECO na letošním ročníku IAA představuje své řešení udržitelné přepravy s nejrůznějšími pohony, které splňují požadavky různých aplikací

Společnost přikládá elektrickému pohonu velkou váhu, především v oblasti přepravy osob s vysokou přidanou hodnotou, a zejména pak u nízkorychlostních, nízkoenergetických, intenzivních aplikací v centrech měst, kde se dělají časté zastávky. Dalším klíčovým zdrojem energie je zemní plyn, který představuje vyspělé řešení pro udržitelnou osobní i nákladní dopravu. Společnost IVECO prostřednictvím vystavovaného materiálu a workshopů zdůrazňuje obrovskou výhodu zemního plynu pro životní prostředí, protože dokáže významně snížit emise většiny polutantů: 90 % pro NO 2, 99 % pro pevné částice, 10 % pro CO 2 u zemního plynu a s nástupem biomethanu to může být i závratných 95 %.
Press Conference Iveco 19.09.2019 IAA 2018 Hannover
U biomethanu je možné zohlednit cirkulárně-ekonomický přístup založený na výrobě energie z organického a zemědělského odpadu. Ta probíhá v centrech pro zpracování organického odpadu, kde se z podomního separovaného sběru, ekologického odpadu, odpadu z podnikových restauračních služeb a komunálního odpadu generuje zemní plyn a hnojivo. Tento přístup lze rozšířit o výrobu methanu na farmách založenou na biologickém trávení plodin a zemědělského odpadu. Plodiny při růstu absorbují CO 2 , který zabudovávají do karbohydrátů, tím dochází k navázání uhlíku a do atmosféry se uvolňuje kyslík.
 
V zařízeních pro biologické trávení se zbytky plodin rozkládají anaerobním trávením, při kterém vzniká bioplyn. Ten se pak přečistí na biomethan, který se přepraví do plnicích stanic a odtud se následně čerpá do přepravních vozidel na zemní plyn. 
 
Během procesu navíc vzniká hmota bohatá na živiny sloužící jako kompostové hnojivo, čímž se živiny vrací do půdy, zvyšuje se obsah organických látek a z atmosféry se sekvestruje uhlík. Tento cirkulárně-ekonomický přístup není ale jen o snižování emisí CO 2 díky vázání uhlíku do půdy, ale i o snižování obsahu CO 2 v ovzduší a s ním spojeném uhlíkovém cyklu s negativní bilancí.

Návštěvníci stánku IVECO již teď mohou vidět tento cirkulárně-ekonomický přístup v praxi

Iveco 19.09.2019 IAA 2018 Hannover
Mezi příklady patří město Lille, které brázdí flotila autobusů IVECO na CNG, do kterých se čerpá biomethan z komunálního odpadu; projekt společností Pot au Pin, Air Liquide a Carrefour, při kterém se používá biomethan ze zemědělského odpadu; a otevření světové největší bioplynky v Norsku, kterou má na svědomí společnost Biokraft. Svou přítomností na veletrhu chce IVECO prosazovat používání udržitelných technologií. Na stánku neprobíhá ale jen výstava vozidel a nejrůznější akce. Nachází se zde i speciální vzdělávací zóna s informačními panely a videoprojekcí, která se dotýká čtyř klíčových témat: „Plyn a bioplyn – řešení pro udržitelnou přepravu dnes i zítra“; „Náš příspěvek ke snížení emisí CO 2 “; „Udržitelná řešení pro řízení vozového parku“ ve spolupráci s technologickým partnerem společností Michelin a „Celkové náklady na vlastnictví, efektivita a produktivita“. 

IVECO na veletrhu IAA: 100% bezdieselový stánek s 18 vozidly k demonstraci zcela udržitelného portfolia pro nejrůznější aplikace

Pokud jde o veřejnou dopravu v městských centrech, najdete na stánku řešení na elektřinu: minibus Daily Electric s nulovými emisemi z rodiny Daily Blue Power, který se stal „mezinárodní dodávkou roku 2018“ a který nabízí ideální řešení pro přepravu při typických aplikacích s požadavky na dojezd a časté zastávky; plně elektrický městský autobus Heuliez Bus GX ELEC s nejvyspělejší technologií baterií a novou generaci vozidla IVECO BUS Crealis In-Motion-Charging, který se zčásti napájí elektrickým nadzemním vedením, energií uloženou v palubní baterii a nabíjením za jízdy a který na evropském veletrhu mobility 2018 v Paříži získal titul „udržitelný autobus roku 2019“ v městské kategorii a cenu za inovace v kategorii přechodu na ekologické prostředí.
Pro příměstskou veřejnou dopravu se vystavuje řešení na CNG, IVECO BUS Crossway Low Entry Natural Power. Jedná se o udržitelný autobus roku 2018, který zaujme svým designem, protože má do střešního prostoru zabudované nádrže, a pyšní se autonomním dojezdem 600 km.
 
Pro městskou a příměstskou přepravu zboží vystavuje IVECO různé modely vozidla Daily Natural Power, které jsou také součástí rodiny Daily Blue Power – čtyři z nich obsahují převodovku Hi-Matic, která je exkluzivním prvkem této třídy. Daily Hi-Matic Natural Power je první lehké užitkové vozidlo na stlačený zemní plyn s třílitrovým motorem na CNG a osmistupňovou automatickou převodovkou. 
Iveco 19.09.2019 IAA 2018 Hannover
Iveco Messestand IAA 2018 Messe Hannover
Iveco Messestand IAA 2018 Messe Hannover
U vystavovaných modelů je k vidění rozmanitá škála úkolů, které dokáže rodina Daily Blue Power se svým rozsáhlým portfoliem zastat: podvozek s kabinou opatřený chladírenskou nástavbou Lecapitaine pro půjčovnu vozů Le Petit Forestier, která je evropským lídrem v oblasti pronájmu chladírenských vozů; 7tunová kabina s podvozkem opatřená plošinou Junge s plachtovou nástavbou; kabina s podvozkem se sklápěcím návěsem Maxicargo a jeřábem pro Ville de Paris od společnosti Fassi; dodávka opatřená skříní pro hluboké zmrazení v designu limitované edice ke 40. výročí a dodávka uzpůsobená pro přepravu balíků dle společnosti Spier se zakázkovým designem z dílny Garage Italia Custom na počest výročí Daily.
V oblasti městské a regionální přepravy splňuje kombinované požadavky efektivní dálkové přepravy a rozvážek po městských centrech právě technologie CNG. IVECO představuje dvě vozidla Eurocargo, která jsou určena pro městské mise, a to ve verzi CNG i ve verzi, která s ročním předstihem splňuje požadavky emisních norem EURO VI (D). Jeden z vystavovaných modelů je opatřen třístranným sklápěčem značky  Meiller.
 
Druhý vystavovaný model je výsledkem spolupráce společnosti IVECO a jednoho z technologických partnerů, v rámci které se řešily emise nákladního vozidla i karoserie: vůz je opatřený karoserií zametacího vozu od společnosti Johnston Engineering, která v sobě snoubí CNG motor nákladního vozidla s hydrostatickou převodovkou, což vede k rapidnímu snížení emisí ve srovnání s tradičním nákladním zametačem, u kterého obvykle bývá ještě druhý, méně regulovaný, či dokonce zcela neregulovaný, dieselový motor pro pohon zametacího zařízení. 
Společnost IVECO si dále se svým partnerem Carrier Transicold vysloužila prvenství v celém segmentu se zbrusu novou, 26tunovou, rigidní verzí Stralisu NP 400 hp opatřenou karoserií a technologií Carrier Supra ® CNG. Toto průlomové řešení je ze 100 % jednoduchý nákladní vůz na 100 % zemního plynu a 0 % nafty  opatřený chladírenskou karoserií.
 
Na rozdíl od standardních nákladních vozů pro přepravu chlazeného zboží, které mívají dva dieselové motory – jeden pro pohon nákladního vozidla a druhý, mnohem méně regulovaný, k pohonu kompresoru chladicího zařízení – tento Stralis NP využívá pouze stlačený zemní plyn (CNG). O provoz vozidla i chladicího zařízení se starají motory na stechiometrické množství zemního plynu osazené třícestnými katalyzátory. Díky tomu jsou emise NO 2   (–90 % ve srovnání s diesely) a pevných částic (–99 %) ultra nízké a nacházejí se hluboko pod předepsanými limity. Pokud jde o emise CO 2 , redukce u biomethanu dosahuje závratných 95 %. 
Pro aplikace v oblasti dálkové přepravy zvolila společnost IVECO řešení v podobě LNG technologie. Tomuto segmentu dominuje Stralis NP, první nákladní vůz na zemní plyn na trhu určený pro dálkovou přepravu, a zvlášť pak Stralis NP 460, který se loni v prosinci stal ve Spojeném království nízkoemisním nákladním vozem roku. IVECO toto portfolio předvádí na kloubových i rigidních modelech, kam patří nákladní vozidla AD i nízké tahače.
Iveco 19.09.2019 IAA 2018 Hannover
Z tohoto segmentu je důležité zmínit i průmyslový primát, který je výsledkem významné partnerské spolupráce: unikátní 400 hp Stralis X-Way Natural Power opatřený elektrickou automíchačkou, která poskytuje 100% bezdieselové a bezropné řešení. Tento nákladní vůz jezdí na bioCNG a je opatřený hybridní dobíjecí automíchačkou Energya z dílny společnosti CIFA. O chod automíchače se stará elektromotor napájený lithiovou baterií. Nákladní vůz je navíc opatřen systémem rekuperace kinetické energie při zpomalování. 
 
Z modelů Stralisu NP jsou na stánku k vidění ještě první nákladní vůz 460 hp LNG pro aplikace zahrnující výměnu karoserií opatřený technologií SDG/Spier pro půjčovnu Fraikin; první tahač 6 x 2 LNG s autonomním dojezdem 750 km, tahač 4 x 2 LNG s autonomním dojezdem 1 600 km a nízký tahač ve verzi LNG s autonomním dojezdem 1 150 km.
 
Všechna vozidla vystavená na našem 100% bezdieselovém stánku / v nízkoemisní zóně jsou reálnou ukázkou toho, že IVECO spolu se svými partnery drží sliby a přichází s udržitelnou přepravou a jejími řešeními.
Další novinky
IVECO otevírá první OK TRUCKS Centrum v ČR
Novinka IVECO
IVECO otevírá první OK TRUCKS Centrum v ČR OK TRUCKS je nová značka věnovaná prodeji ojetých certifikovaných vozidel IVECO. V polovině září 2019 otevřelo centrum slavnostně své dřeve v Telnici u Brna. Zákazníkům nabízí přes stovku vozidel všech kategorií.
IVECO představuje nový produkt IVECO S-WAY
Novinka IVECO
IVECO představuje nový produkt IVECO S-WAY Jde o nákladní vozidlo na dlouhé vzdálenosti a se stoprocentní konektivitou. IVECO S-WAY bylo uvedeno na celosvětové akci konané v Madridu, na které se podíleli přední zástupci světových značek, jmenovitě Amazon, Shell a Microsoft.
IVECO se stalo partnerem ME tahačů FIA 2019 a zabojuje s týmem 'Die Bullen von IVECO'
Novinka IVECO
IVECO se stalo partnerem ME tahačů FIA 2019 a zabojuje s týmem 'Die Bullen von IVECO' IVECO se zúčastní Mistrovství Evropy tahačů FIA 2019 v roli technického sponzora vítězného týmu z roku 2018 „Die Bullen von IVECO“, který je formou partnerské spolupráce mezi týmy Schwabentruck a Hahn.
Společnost Bioway si převzala 15 Low Deck tahačů IVECO Stralis na zkapalněný zemní plyn
Novinka IVECO
Společnost Bioway si převzala 15 Low Deck tahačů IVECO Stralis na zkapalněný zemní plyn Flotila revolučních a ekologických tahačů IVECO Stralis se rozrůstá. Košická společnost Bioway si převzdala 15 vozidel. Navíc čepací stanice na zkapalněný zemní plyn brzy vyrostou na českých dálnicích a ve slovenských velkoměstech.
IVECO představilo na veletrhu Bauma 2019 nabídku vozidel pro stavební průmysl
Novinka IVECO
IVECO představilo na veletrhu Bauma 2019 nabídku vozidel pro stavební průmysl Na mnichovském veletrhu Bauma 2019 se bylo rozhodně na co dívat. IVECO přestavilo stavební vozy, které jsou neocenitelnými společníky jak ve městě a na stavbě, tak v těžkém průmyslu.
New Daily: dodávka budoucnosti, která změní perspektivu vašeho podnikání
Novinka IVECO
New Daily: dodávka budoucnosti, která změní perspektivu vašeho podnikání Bezpečné, pohodlné, výkonné, ekologické a plné moderních technologií. Takové je nové IVECO New Daily. A to díky autonomnímu řízení, vylepšeným bezpečnostním funkcím, nové úrovni konektivity, výkonným motorům a emisním normám Euro 6D/Temp.
První LNG stanice na Moravě začíná sloužit. Představil se i revoluční Stralis NP. Přijďte se podívat
Novinka IVECO
První LNG stanice na Moravě začíná sloužit. Představil se i revoluční Stralis NP. Přijďte se podívat Společnost AGROTEC zahájila zkušební provoz mobilní plnicí stanice LNG. Navíc se na sklonku března nabízí i možnost k nadhlédnutí 'pod pokličku' revolučnímu nákladnímu automobilu IVECO Stralis NP.
Milánská cena: IVECO myslí na palivo budoucnosti
Novinka IVECO
Milánská cena: IVECO myslí na palivo budoucnosti Značka IVECO získala v rámci druhého ročníku konference Small-Scale LNG Summit ocenění za svůj neustálý vývoj v oblasti udržitelných řešení přepravy s nulovými emisemi.
Ekologie hraje prim. IVECO se na veletrhu zaměřilo na udržitelné technologie
Novinka IVECO
Ekologie hraje prim. IVECO se na veletrhu zaměřilo na udržitelné technologie Společnost IVECO představila své portfolio udržitelných řešení pro všechny aplikace v segmentu lehkých a středních užitkových vozidel se specifickým zaměřením na špičkovou technologii Natural Power CNG. Představila také nové Daily 4×4.
Úspěšný Dakar 2019. Třetí místo a čtyři vozy IVECO v první desítce
Novinka IVECO
Úspěšný Dakar 2019. Třetí místo a čtyři vozy IVECO v první desítce 41. ročník nejtěžšího závodu na světě po ujetých 5 000 kilometrech v extrémně náročném terénu dospěl do svého konce. Gerard de Rooy dosáhl v celkové klasifikaci na třetí místo a získal pro tým PETRONAS De Rooy IVECO další pódiové umístění. Týmu se podařilo dopravit svá čtyři vozidla až k poslednímu kontrolnímu stanovišti a se všemi skončit v nejlepší desítce.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019 Tým PETRONAS De Rooy IVECO se zúčastní 41. ročníku Dakarské Rallye se čtyřmi nákladními vozy IVECO Powerstar, za jejichž volant usedne Gerard De Rooy; Federico Villagra; Ton van Genugten; a zkušený jezdec Maurik van den Heuvel.
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis
Novinka IVECO
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis V posledních dnech byly na některých kanálech sociálních médií publikovány fotografie 'údajně' zobrazující nový model IVECO Stralis. Jedná pouze o jednu ze studií a snímky byly pořízeny nelegálně.
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“
Novinka IVECO
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“ Společnost IVECO uspořádala 26. října 2018 v pískovně ve Valticích v jihomoravském regionu prezentační akci vozidel Stralis X-Way určených jak na silnici, tak do terénu. Pro zákazníky z České republiky, Slovenska a Rumunska byl připraven zajímavý program, během kterého si mohli zájemci vyzkoušet jízdní vlastnosti nových vozidel a zároveň získat potřebné technické a obchodní informace.
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě
Novinka IVECO
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě Německý parlament schválil zákon, kterým jsou vozidla na stlačený a zkapalněný zemní plyn (CNG a LNG) od 1. ledna do 31. prosince 2020 osvobozeny od povinnosti platit dálniční mýto.
IVECO triumfovalo na Velké ceně Mistrovství Evropy tahačů FIa 2018 s týmem „Die Bullen von IVECO Magirus“
Novinka IVECO
IVECO triumfovalo na Velké ceně Mistrovství Evropy tahačů FIa 2018 s týmem „Die Bullen von IVECO Magirus“ Týden před poslední Velkou cenou ve španělské Jaramě získalo IVECO titul celkového vítěze Mistrovství Evropy tahačů FIA 2018. Jochen Hahn, který usedá za volant svého IVECO Stralisu, získal titul mistra Evropy v závodech tahačů FIA už popáté v historii.
Iveco vás zve na Stralis X-Day
Novinka IVECO
Iveco vás zve na Stralis X-Day Kromě různých specifikací nového modelu pro vás budou připravena i další vozidla přímo v terénu pískovny Valtice, bohatý doprovodný porgram a občerstvení po celý den.
Save the date: Easy bus concept - IAA Hanover 2018
Novinka IVECO
Save the date: Easy bus concept - IAA Hanover 2018 Společnost Iveco by vás ráda pozvala na IVECO BUS stánek, který se bude konat 20. září 2018 v Hanoveru.
Tým Bullen of IVECO Magirus vstoupil do druhé poloviny sezóny vítězstvím v závodě v Mostě
Novinka IVECO
Tým Bullen of IVECO Magirus vstoupil do druhé poloviny sezóny vítězstvím v závodě v Mostě Týmy Hahn Racing a Schwabentruck závodící s vozy Iveco Stralis vstoupili do druhé poloviny letošní sezóny závodním víkendem v Mostě. Jochen Hahn zvítězil v prvním nedělním závodě a udržel pohodlné vedení v průběžném pořadí evropského šampionátu. Steffi Halm se během propršeného víkendu tolik nedařilo a v průběžném pořadí klesla na 6. místo.
Společný stánek IVECO a společnosti SHELL na mezinárodní výstavě IAA 2018
Novinka IVECO
Společný stánek IVECO a společnosti SHELL na mezinárodní výstavě IAA 2018 Ponese se v duchu hesla "Plocha s nízkými emisemi - 100 % bez nafty". K vidění bude kompletní nabídka vozidel s alternativním pohonem - na elektřinu, CNG a LNG, které jsou již dnes dostupné na trhu a vhodné pro jakékoli úkoly - od dopravy až po dálkovou dopravu.
IVECO Daily slaví 40 let úspěchů, které dokládají milióny spokojených zákazníků po celém světě
Novinka IVECO
IVECO Daily slaví 40 let úspěchů, které dokládají milióny spokojených zákazníků po celém světě Za těch 40 let od uvedení na trh získalo IVECO Daily řadu prvenství a vydobylo si uznání od průmyslových expertů, což mu vyneslo impozantní sbírku mezinárodních ocenění.
IVECO bude mít na mezinárodní výstavě IAA v Hannoveru společný stánek se společností Shell
Novinka IVECO
IVECO bude mít na mezinárodní výstavě IAA v Hannoveru společný stánek se společností Shell Společnost IVECO zorganizuje kulatý stůl na téma „Přechod k udržitelné energii budoucnosti“ a také množství seminářů věnovaných specifickým tématům zavádění technologií alternativního pohonu v odvětví dopravy.
Nový hasičský vůz Daily pro dobrovolné hasiče IVECO
Novinka IVECO
Nový hasičský vůz Daily pro dobrovolné hasiče IVECO Dobrovolný hasičský sbor společnosti Iveco Czech Republic, a.s. převzal nový zásahový vůz IVECO Daily, speciálně upravený firmou THT Polička.
Skvělý vstup do sezóny pro tým Bullen of IVECO Magirus, který opanoval Velkou cenu Itálie v rámci šampionátu ETRC 2018
Novinka IVECO
Skvělý vstup do sezóny pro tým Bullen of IVECO Magirus, který opanoval Velkou cenu Itálie v rámci šampionátu ETRC 2018 Strhující víkend, který značce IVECO připravil řadu výzev: tým Bullen of IVECO Magirus ukořistil první Velkou cenu v rámci mistrovství Evropy tahačů 2018.
IVECO na tratích mistrovství Evropy tahačů 2018 s týmem Bullen of IVECO Magirus a novou pilotkou Steffi Halm
Novinka IVECO
IVECO na tratích mistrovství Evropy tahačů 2018 s týmem Bullen of IVECO Magirus a novou pilotkou Steffi Halm Společnost IVECO se zúčastní Mistrovství Evropy tahačů FIA 2018 jako technický sponzor týmu Bullen of IVECO Magirus – tým Schwabentruck a tým Hahn.
IVECO představilo na pařížském veletrhu Intermat 2018 nový Stralis X-WAY
Novinka IVECO
IVECO představilo na pařížském veletrhu Intermat 2018 nový Stralis X-WAY Vedle nového Stralis X-WAY představilo i řadu ekologicky šetrných vozidel pro stavební průmysl jako odpověď na výzvu prezidenta Macrona pro konverzi fleetů nákladních vozidel na plyn.
Společnost IVECO dominovala kategorii nákladních vozidel v závodu Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Společnost IVECO dominovala kategorii nákladních vozidel v závodu Africa Eco Race 2018 Ty si podmanil Gerard De Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO. Gerard De Rooy obsadil první příčku v kategorii nákladních vozidel v rámci seriálu Africa Eco Race 2018, který si od začátku zcela podmanil.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018 Tým PETRONAS De Rooy IVECO bude soutěžit ve dvou hlavních závodech rallye: Anton Van Genugten a Artur Ardavičus se zúčastní rallye Dakar 2018, zatímco Gerard De Rooy, vedoucí člen týmu, a Wuf Van Ginkel budou bojovat o titul na rallye Africa Eco Race 2018.
IVECO Daily Blue Power se stala Mezinárodní dodávkou roku 2018
Novinka IVECO
IVECO Daily Blue Power se stala Mezinárodní dodávkou roku 2018 Daily Blue Power – Nová udržitelná řada IVECO pro nasazení v městských oblastech bez omezení – panel 25 novinářů z celé Evropy s bohatými zkušenostmi na poli užitkových vozidel ji ocenil titulem Mezinárodní dodávka roku 2018.
RAG otvírá první čerpací stanici LNG v Rakousku
Novinka IVECO
RAG otvírá první čerpací stanici LNG v Rakousku Otevření první čerpací stanice LNG (zkapalněný zemní plyn) v rakouském Ennshafenu / Horní Rakousko je důležitým milníkem v oblasti ochrany klimatu a životního prostředí. LNG se vyrábí v Rakousku z domácího zemního plynu.
Nový Stralis X-Way: zbrusu nová řada pro stavební logistiku a městskou dopravu
Novinka IVECO
Nový Stralis X-Way: zbrusu nová řada pro stavební logistiku a městskou dopravu Model Stralis X-WAY NP disponuje motorem IVECO, který je špičkou na trhu technologií využívajících zemní plyn. Ekologické výhody této řady se snoubí se špičkovým užitečným zatížením a výkonem, což ocení zejména firmy v městských centrech, kde platí omezení pro naftová vozidla, a non-stop pracoviště, kde platí hluková omezení.
Daily Blue Power: nová udržitelná řada pro dodávky na území měst
Novinka IVECO
Daily Blue Power: nová udržitelná řada pro dodávky na území měst Řada Nové DAILY BLUE POWER přináší dokonalé vozidlo pro jízdy v městských i příměstských oblastech. Non-stop přístup do centra kteréhokoli města zbaví všechny dopravce břemene v podobě environmentálních předpisů.
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“
Novinka IVECO
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“ Společnost Iveco Czech Republic, a.s. prostřednictvím dealera Komersia Auto s.r.o. předalo 8 vozidel Daily pro společnost Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“. Jedná se o Daily nové generace, která se pyšní prestižním titulem Van of the Year 2015.
Společnost IVECO má v plánu uvést na japonský trh vozidla s pohonem na zemní plyn
Novinka IVECO
Společnost IVECO má v plánu uvést na japonský trh vozidla s pohonem na zemní plyn Na základě Memoranda o spolupráci, které bylo podepsáno zástupci Evropské komise a členy japonského Ministerstva hospodářství, obchodu a průmyslu, společnost IVECO oznamuje záměr podpořit rozvoj udržitelné přepravy osob a zboží za využití vozidel s pohonem na zemní plyn.
IVECO s týmy Team Schwabentruck a Hahn na Evropském poháru tahačů 2017 v Mostě
Novinka IVECO
IVECO s týmy Team Schwabentruck a Hahn na Evropském poháru tahačů 2017 v Mostě IVECO se letos poprvé zúčastnilo Evropského poháru tahačů 2017 jako technický sponzor dvou týmů. Team Schwabentruck reprezentuje značku IVECO posledních osm let a letos se se závodním vozidlem IVECO Stralis rozhodl soutěžit i Team Hahn.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO zakončil závod na čtvrtém místě díky Arturu Ardavichusovi
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO zakončil závod na čtvrtém místě díky Arturu Ardavichusovi Artur Ardavichus zakončil 13. etapu závodu z Alashan Youqi do Zhongwei se svým vozem #310 IVECO Powerstar na 6. pozici a tím dosáhl celkové 4. místo v rámci Silk Way Rally.
Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring priniesla tímu Bullen IVECO Magirus tri miesta na stupni víťazov
Novinka IVECO
Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring priniesla tímu Bullen IVECO Magirus tri miesta na stupni víťazov Majstrovstvá Európy ťahačov na okruhu (ETRC) sa pre IVECO vyvíjajú veľmi dobre: Tím Bullen IVECO Magirus sa na slovenskom okruhu vďaka jazdcovi Jochenovi Hahnovi postavil na stupeň víťazov až v troch zo štyroch závodov.
IVECO uvedlo limitovanou edici tahačů All Blacks
Novinka IVECO
IVECO uvedlo limitovanou edici tahačů All Blacks Společnost IVECO zahájila prodej limitované edice nákladních vozidel v barvách legendárního novozélandského ragbyového týmu All Blacks. Nabídka se vztahuje na nové tahače Iveco Stralis MY2016
IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion
Novinka IVECO
IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion IVECO se stalo oficiálním dodavatelem logistických řešení pro tým Abarth: dvě vozidla IVECO budou součástí doprovodného Abarth fleetu – Stralis XP a Eurocargo, „Truck of the year 2016“.
Podívejte se na první polovinu naší promoakce
Novinka IVECO
Podívejte se na první polovinu naší promoakce Jak probíhá rozdávání svačinek řidičům těžké řady IVECO, uvidíte tady.
IVECO rozdává svačinky svým řidičům kamionů
Novinka IVECO
IVECO rozdává svačinky svým řidičům kamionů Na měsíc červen připravilo IVECO pro své řidiče příjemné překvapení! Po českých a slovenských dálnicích jezdí dva týmy, které na čerpacích stanicích a odpočívadlech rozdávají řidičům těžkých nákladních vozidel IVECO balíčky se svačinami.
IVECO představuje nový nákladní vůz pro stavebnictví Stralis X-WAY
Novinka IVECO
IVECO představuje nový nákladní vůz pro stavebnictví Stralis X-WAY Zcela nová řada určená pro profesionální a stavební přepravní mise rozšiřuje širokou nabídku značky IVECO - Stralis X-WAY je perfektní pro nasazení na silnicích, kde je potřebná pohyblivost, i v lehkém terénu.
 „Iveco Daily do kopce“ na Slovensku
Novinka IVECO
„Iveco Daily do kopce“ na Slovensku Zákazníci značky IVECO si během originální testovací akce mohli vyzkoušet furgony Daily Hi-Matic s 8-stupňovou automatickou převodovkou. Akce se konala 1. června ve zvolenském regionu a samozřejmě, že zkušební trasa obsahovala strmě stoupající, klikatou cestu do kopce.
IVECO zdvojnásobí svou přítomnost na Evropském poháru tahačů 2017 s týmy Team Schwabentruck a Team Hahn
Novinka IVECO
IVECO zdvojnásobí svou přítomnost na Evropském poháru tahačů 2017 s týmy Team Schwabentruck a Team Hahn Poprvé se IVECO zúčastní celého Evropského poháru tahačů 2017 jako technický sponzor dvou týmů: nadále bude podporovat Team Schwabentruck a nově i Team Hahn, který bude obhajovat v roce 2017 svůj titul s vozidlem IVECO.
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy
Novinka IVECO
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy Továrna IVECO v Madridu je první z 64 závodů společnosti CNH Industrial z celého světa, která dosáhla nejvyšší úroveň světové třídy v oblasti výroby.
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO
Novinka IVECO
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO Iveco SpA kupuje českého dealera nákladních vozů KOMERSIA AUTO s.r.o.. Transakci už schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn
Novinka IVECO
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn Součástí konference NGV GLOBAL 2017 bylo i mezinárodní shromáždění organizované Asociací vozidel na zemní plyn, které se konalo 22. března za účelem udělení řady ocenění v tomto odvětví.
IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv ohledně kamionové dopravy
Novinka IVECO
IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv ohledně kamionové dopravy Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky.
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě
Novinka IVECO
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě Gerard de Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO, který usedl za volant vozu IVECO Powerstar s číslem 500, se umístil na konečném třetím místě.
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru
Novinka IVECO
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru Tři nákladní auta IVECO čelí již několik dní náročnému terénu Jižní Ameriky - od pondělí 2. ledna až do soboty 14. ledna na Dakar 2017.
IVECO - Hi-SCR technologie
Novinka IVECO
IVECO - Hi-SCR technologie Unikátní technologie Iveca HI-SCR je odpovědí na zvyšující se obavy spojené s riziky spojenými s vysokými teplotami aktivní regenerace u EGR systémů, které sužují společnosti působící v nebezpečných prostředích.
Iveco podporuje Fondazione Telethon
Novinka IVECO
Iveco podporuje Fondazione Telethon Společnost Iveco podporuje Fondazione Telethon dražbou Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona exkluzivně v barvách Scuderia Ferrari
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice
Novinka IVECO
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice Iveco představilo České a Slovenské republice Nový Stralis TCO2 Šampion – nákladní vozidlo se zcela novým pohonem a nejmodernějšími technologiemi a službami, které zvyšují efektivitu a spolehlivost a současně minimalizují emise.
Iveco Daily do kopce
Novinka IVECO
Iveco Daily do kopce Vysoká úroveň pohodlí ovládání vozidla, rychlé a hladké řazení, méně námahy za volantem...
Nejen tyto přednosti automatické převodovky Hi-Matic si mohli vyzkoušet zákazníci značky Iveco během originální testovací akce.
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí
Novinka IVECO
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí Iveco uvádí svůj premiérový IVECO Z TRUCK, koncept nákladního vozu dálkové přepravy, který boří veškeré překážky na cestě za výsledným vozidlem s nulovým dopadem na životní prostředí pro naprosto udržitelný systém dopravy.
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice
Novinka IVECO
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice V průběhu Czech Truck Prix 2016 v areálu závodního okruhu Autodromu v Mostě podepsala společnost Iveco Czech Republic a.s. a společnost PROFI AUTO CZ a.s. dohodu o založení první Truck Station na území České republiky.
Truck Race Most 2016
Novinka IVECO
Truck Race Most 2016 Závodní Iveco Stralis týmu Schwabentruck se zúčastnil Czech Truck Prix 2016 na Autodromu v Mostě. V tomto kole Mistrovství Evropy tahačů (European Truck Race Championship, ETRC)představilo Iveco českým fanouškům také své Emotional Trucks.
Emotivní tahače Stralis
Novinka IVECO
Emotivní tahače Stralis Iveco představuje šampiony TCO2, nové emotivní tahače Stralis na okruhu Nürburgring, kde se dva týmy Team Schwabentruck Stralis XP-R účastní závodu v Truck Grand-Prix .
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP
Novinka IVECO
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP revoluční nákladní vůz na zemní plyn pro udržitelnou dálkovou přepravu
Rallye Dakar 2016 na Slovensku
Novinka IVECO
Rallye Dakar 2016 na Slovensku Expedice Iveco Dakar 2016 ve slovenské Sekuli umožnila svým zákazníkům jedinečný zážitek - usednout do soutěžního speciálu Trucker, navíc po boku opravdového pilota Dakaru.
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové Dvě vozidla Iveco Eurocargo přivezla ve čtvrtek 26.5. 2016 dopoledne do Zoo Dvůr Králové dvě hroší samice. Hroši se tak do Dvora Králové vrací po 14 letech.
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’
Novinka IVECO
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’ Iveco Daily Hi-Matic získalo ocenění „Top Van 2016“ od časopisu Transport News na výstavě CV Show v Birminghamu ve Spojeném království.
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks
Novinka IVECO
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016 bude používat značku „OK Trucks“ ve svých nových barvách – tato značka odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.
Exotická zvířata jezdí Ivecem
Novinka IVECO
Exotická zvířata jezdí Ivecem Společnost Iveco Czech Republic a.s. spolupracuje s odborníky ze ZOO Dvůr Králové na převozu exotických zvířat. Tentokrát cestovala žirafa Imara z Budapešti do Zoo v Liberci.
IVECO - na veletrhu BAUMA
Novinka IVECO
IVECO - na veletrhu BAUMA Iveco se připojilo ke značce CASE Construction Equipment na výstavě BAUMA 2016, jednom ze světově nejvýznamnějších veletrhů stavebního průmyslu, aby prezentovalo Nové Eurocargo 4x4 a celou svou řadu vozidel určených pro tento sektor.
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo Společnost Commett Plus - autorizovaný partner společnosti Iveco ve spolupráci s experty na přepravu exotických zvířat ze Zoo Dvůr Králové pomáhají s převozem hrocha do ZOO Dvorec u Borovan.
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní
Novinka IVECO
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní Nové Iveco Daily, které bylo uvedeno na trh v roce 2014 a získalo ocenění Van of the Year pro rok 2015, má za sebou výjimečný rok: získalo několik ocenění po celém světě a dosáhlo obrovského úspěchu na více trzích.
FTL - First Transport Lines, a. s.
+420 582 320 111
Pracovní dny: 6.00 - 22.00
Sobota: 7.00 - 15.00

FTL - First Transport Lines, a. s.

Letecká 8,
796 23, Prostějov

Zobrazit na mapě